Styret og gruppeledere 2017/18

Styret og arbeidsgruppa i Rana Turistforening ble valgt av årsmøtet 20. februar 2018, og de møtes én gang i måneden.

Navn Rolle E-post Telefon
Trond Millerjord Styreleder trond.millerjord@gmail.com 979 83 245
Hilde Grønnerød Høgset Nestleder hilhog@vgs.nfk.no 996 93 023
Torunn Bjørkmo Styremedlem torunn.bjorkmo@gmail.com
Kjell Nyrud Styremedlem kjell.nyrud@nb.no 412 42 919
Sissel Jakobsen Økonomiansvarlig jakobsen.sissel@gmail.com 905 98 217
Gunnar Jakobsen Leder Turgruppa gunjak@vgs.nfk.no 975 22 247
Torbjørn Solvoll Leder Rutemerkegruppa bensolvo@hotmail.com 951 39 515
Ketil Dalhaug Leder Hyttegruppa ketil.dal@gmail.com 928 57 507
Elisabeth Johansen Skevik Leder Barnas Turlag elisabeth.skevik@gmail.com 905 68 118
Marte Karlsen Leder DNT Ung karmarte1@hotmail.com
Per Krogh Leder Seniorgruppa pekrogh@online.no
Stig Arve Johansen Leder Fjellsportgruppa rettned@gmail.com 916 67 497
Hilde Sofie Hansen Natur- og miljøvernutvalg hilde.sofie.hansen@rana.kommune.no 952 54 185
Heidi Jacobsen Webansvarlig heidijac90@gmail.com 917 41 382

               

Ansatte

Foto: Privat

Robert Bjugn

Daglig leder og sekretær i styret

Tlf: 95 96 93 10